Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

UWAGA! Zmiana sposobu zapisów na złożenie wniosku o wpisanie zaproszenia do ewidencji

Od 11 marca 2019 r. zmianie ulega sposób zapisów na złożenie wniosku o wpisanie zaproszenia do ewidencji zaproszeń oraz
udzielania informacji w tej sprawie
.
Umówienie się na wizytę będzie możliwe wyłącznie poprzez kalendarz internetowy lub poprzez nowy formularz zgłoszeniowy: https://kontaktwsc.mazowieckie.pl/WSC/index.php/formularz-zaproszenia .

Odwołanie wizyty będzie możliwe po wysłaniu informacji przez nowy formularz dla odwołania wizythttps://kontaktwsc.mazowieckie.pl/WSC/index.php/odwolanie-zaproszenia

Od 11 marca 2019 r. nie będzie możliwe umawianie wizyt poprzez dotychczasowy adres mailowy: wsc-zaproszenia@mazowieckie.pl oraz przez telefon:  
22 695 65 61
. Osoby wcześniej umówione na wizytę zostaną obsłużone w ustalonych terminach.


Pod numerem  22 695 65 61 nie będzie również udzielana informacja na temat statusu wniosku lub procedur. Wszelkie zapytania w tej sprawie należy kierować wyłącznie poprzez formularz kontaktowy: https://kontaktwsc.mazowieckie.pl/ .

Infolinia pod numerem 22 695 65 61 zostaje wyłączona z powodu nieustannego kierowania do niej zapytań nie związanych z zapraszaniem cudzoziemców do Polski, co uniemożliwiało jej prawidłowe funkcjonowanie. Przypominamy, że sposób udzielania informacji w Wydziale Spraw Cudzoziemców podany jest na stronie: https://archiwum.mazowieckie.pl/pl/dla-klienta/cudzoziemcy/kontakt/33237,Kontakt.html . Odpowiedzi na zapytania kierowane przez niewłaściwe ścieżki nie będą udzielane.
Jednocześnie przypominamy, że zaproszenie nie jest dokumentem uprawniającym do podjęcia w Polsce pracy przez cudzoziemca! 

Szczegółowa informacja na temat zasad uzyskiwania zaproszeń znajduje się na stronie: https://archiwum.mazowieckie.pl/pl/dla-klienta/cudzoziemcy/wsc/zaproszenia-goscinne/36587,Zaproszenia-goscinne.html?sid=bb6d978d9be291bbf83c301cf9581f31

Podziel / Share
06.03.2019, Ilość wejść: 9505, Rejestr zmian
do góry