Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Komunikaty

26.08.2019

Ostrzeżenie: upał

  • Na zdjęciu: Logo WCZK.
  • Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega: 26 sierpnia br. od godziny 13:38 do 29 sierpnia br. do godziny 18:00 prognozuje się wystąpienie upałów. Apelujemy o ostrożność i zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą.

Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna od 29°C do 31°C. Temperatura minimalna w nocy od 17°C do 18°C. Ostrzeżenie to obejmuje powiaty: ciechanowski, legionowski, makowski, miński, mławski, przasnyski, pułtuski, wołomiński, wyszkowski i żuromiński.

  • Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega: 26 sierpnia br. od godziny 13:00 do 29 sierpnia br. do godziny 18:00 prognozuje się wystąpienie upałów. Apelujemy o ostrożność i zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą.

Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna od 29°C do 31°C. Temperatura minimalna w nocy od 16°C do 18°C. Ostrzeżenie to obejmuje powiaty: białobrzeski, garwoliński, gostyniński, grodziski, grójecki, kozienicki, lipski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, Płock, płocki, płoński, pruszkowski, przysuski, Radom, radomski, sierpecki, sochaczewski, szydłowiecki, Warszawa, warszawski zachodni, zwoleński i żyrardowski.

Podziel / Share
26.08.2019, Ilość wejść: 2677, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry