Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Komunikaty

25.06.2019

Nagrody specjalne Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Minister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej corocznie przyznaje nagrody specjalne za wybitne, nowatorskie rozwiązania w dziedzinie pomocy społecznej.    W tym roku termin zgłoszeń kandydatów upływa 31 lipca 2019 roku. Zapraszamy do składania wniosków.

Kandydatów mogą zgłaszać przedstawiciele jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, organów administracji rządowej i samorządowej oraz organizacji pozarządowych, kościołów, związków wyznaniowych, działających w zakresie pomocy społecznej.

Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach:

  • indywidualnej - pracownikom socjalnym,
  • zespołowej – jednostkom organizacyjnym pomocy społecznej oraz podmiotom, o których mowa w art. 25 ust. 1 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz. U. z 2018 r. poz. 1508)

Udokumentowane wnioski o przyznanie nagród indywidualnych i zespołowych należy składać w sekretariacie Wydziału Polityki Społecznej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie (Aleje Jerozolimskie 28, 00-024 Warszawa), do 31 lipca 2019 roku.

Do 31 sierpnia br., zaopiniowane pod względem formalnym wnioski o przyznanie nagród wraz z listami i dokumentacją wszystkich złożonych wniosków o przyznanie nagród indywidualnych i zespołowych, zostaną przekazane do Rady Pomocy Społecznej, działającej przy Ministrze Rodziny Pracy i Polityki Społecznej.

Nagrody Specjalne Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej zostaną przyznane w dniu Pracownika socjalnego.

Niezbędne załączniki i wniosek o przyznanie nagrody znajduje się na stronie MRPiPS: https://www.gov.pl/web/rodzina/konkurs-nagrody-specjalne-za-wybitne-osiagniecia-i-nowatorskie-rozwiazania-w-zakresie-pomocy-spolecznej-w-roku-2019

 

 

Podziel / Share
25.06.2019, Ilość wejść: 715, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry