Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Komunikaty

21.06.2019

Ostrzeżenie: burze z gradem

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega: 21 czerwca br. od godziny 12:00 do 22 czerwca br. do godziny 3:00 prognozuje się wystąpienie burz z gradem.

  • Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 40 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Możliwy grad. Ostrzeżenie dotyczy 28 powiatów: białobrzeskiego, ciechanowskiego, gostynińskiego, grodziskiego, grójeckiego, legionowskiego, makowskiego, mławskiego, nowodworskiego, ostrołęckiego i Ostrołęki, ostrowskiego, piaseczyńskiego, płockiego i Płocka, płońskiego, pruszkowskiego, przasnyskiego, przysuskiego, pułtuskiego, sierpeckiego, sochaczewskiego, Warszawy, warszawskiego zachodniego, wołomińskiego, wyszkowskiego, żuromińskiego i żyrardowskiego.

Ostrzeżenie obowiązuje do 22 czerwca br., do godziny 3:00.

  • Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 50 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Możliwy grad. Ostrzeżenie dotyczy 14 powiatów: garwolińskiego, kozienickiego, lipskiego, łosickiego, mińskiego, otwockiego, radomskiego i Radomia, siedleckiego i Siedlec, sokołowskiego, szydłowieckiego, węgrowskiego i zwoleńskiego.

Ostrzeżenie obowiązuje do 22 czerwca br., do godziny 3:00.

Podziel / Share
21.06.2019, Ilość wejść: 545, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry