Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Inne wiadomości

19.08.2019

Jubileusz 100 lat pani Leokadii Bolek

19 sierpnia br. swoje setne urodziny obchodziła, mieszkająca w Białobrzegach, pani Leokadia Bolek. W uroczystości uczestniczył Krzysztof Murawski Kierownik radomskiej Delegatury MUW.

Podczas uroczystości Krzysztof Murawski odczytał i wręczył Jubilatce list od Premiera Rządu RP Mateusza Morawieckiego.  Wraz z życzeniami od Zdzisława Sipiery Wojewody Mazowieckiego Pani Leokadia otrzymała również bukiet czerwonych róż.
Wśród wielu życzeń i gratulacji przeważały życzenia dobrego zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności.

Pani Leokadia przeżyła w związku małżeńskim 65 lat. Wraz z mężem wychowali troje dzieci, dwie córki i syna. Dostojna Jubilatka dochowała się także czworga wnucząt, sześciorga prawnucząt i dwojga praprawnucząt. Leokadia Bolek  długie lata mieszkała w domu rodzinnym męża, który znajdował się w Podlesiu Dużym w gminie Stromiec. Zajmowała się tam wychowywaniem dzieci, pracą na gospodarstwie rolnym oraz przy budowie linii kolejowej - stacja w Dobieszynie. Aktualnie mieszka z wnuczką w Białobrzegach. Pani Leokadia jest w dobrej kondycji zdrowotnej, lubi oglądać telewizję, interesuje się też polityką.

Podczas okolicznościowego spotkania życzenia urodzinowe złożyli również:  Wójt Gminy Stromiec Krzysztof Stykowski, Wiesława Ofiara Kierownik USC w Stromcu oraz Melania Furmańczyk Kierownik Inspektoratu ZUS w Grójcu.

Podziel / Share
19.08.2019, Ilość wejść: 684, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry