Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Inne wiadomości

02.08.2019

Powtórne otwarcie Posterunku Policji w Ojrzeniu

31 lipca 2019 r. odbyło się uroczyste otwarcie Posterunku Policji w Ojrzeniu. Podczas wydarzenia Wojewodę Mazowieckiego reprezentował Robert Kochański Kierownik ciechanowskiej Delegatury MUW.

W trakcie uroczystości Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu mł. insp. dr hab. Zbigniew Mikołajczyk przekazał symboliczny klucz do nowo otwartego Posterunku jego Kierownikowi asp. szt. Jarosławowi Krzykowskiemu. 

Wśród gości byli: Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Rafał Romanowski, reprezentanci biur poselskich Posła Macieja Wąsika i Posłanki Anny Cicholskiej, reprezentanci władz samorządowych, służb mundurowych, przedstawiciele duchowieństwa oraz mieszkańcy.

Powtórne otwarcie Posterunku Policji w Ojrzeniu, po jego likwidacji we wrześniu 2012r., jest odpowiedzią na oczekiwania społeczeństwa. Bliższy kontakt z mieszkańcami gmin pozwoli na szybsze reagowanie na zgłoszenia i zwiększy poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Obiekt posiada trzy pomieszczenia służbowe i garaż. Posteruek, na którym służbę pełnić będzie ośmiu policjantów obsługiwał będzie dwie gminy - Ojrzeń oraz Sońsk.

 

Podziel / Share
02.08.2019, Ilość wejść: 407, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry