Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Inne wiadomości

29.07.2019

Gostynin: Powiatowe obchody Święta Policji

W piątek 26 lipca br. uroczystym apelem, który odbył się na Zamku w Gostyninie, funkcjonariusze uczcili 100. rocznicę poswatania Policji Państwowej. Na wydarzeniu Wojewodę Mazowieckiego reprezentowała Marlena Mazurska, Kierownik Delegatury MUW w Płocku.

Apel rozpoczął się zgodnie z ceremoniałem od złożenia meldunku Komendantowi Powiatowemu Policji w Gostyninie insp. Zbigniewowi Włodkowskiemu. Odegrany został hymn narodowy, po którym Komendant powitał zaproszonych gości. W krótkim przemówieniu podziękował także policjantom za ich dobrą i pełną zaangażowania codzienną pracę. Następnie funkcjonariuszom wręczone zostały akty mianowania na wyższe stopnie służbowe, odbyła się również ceremonia wręczenia odznaczeń.

Na obchody Święta Policji w Gostyninie zaproszeni zostali m.in.: Podsekretarz Stanu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi Rafał Romanowski; Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Płocku, Marlena Mazurska, Starosta Gostyniński Arkadiusz Boruszewski; przedstawiciele władz samorządowych oraz służb i instytucji powiatowych współpracujących w zakresie bezpieczeństwa z Komendą Powiatową Policji w Gostyninie.

Z okazji 100. rocznicy powstania Policji Państwowej, Burmistrz Gostynina oraz Rada Miasta Gostynina ufundowali medale okolicznościowe, które zostały wręczone przedstawicielom instytucji współpracujących na co dzień z gostynińską Policją.


Zdjęcia: asp. szt. Marcin Cichoński KPP w Gostyninie i Urząd Miasta Gostynina

Podziel / Share
29.07.2019, Ilość wejść: 641, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry