Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

28.08.2019

Nowa strona Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego

Aktualności dotyczące działalności Wojewody Mazowieckiego, załatwienie sprawy urzędowej, dane kontaktowe i adresy wydziałów oraz jednostek administracji zespolonej i niezespolonej – te i wiele innych informacji sprawdzisz na nowej stronie internetowej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego. Serwis MUW jest dostępny na rządowym portalu Gov.pl.


Nową stronę Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego zaprojektowano zgodnie z przyjętą wizualizacją stron Ministerstw. Główne kategorie zakładek są takie same, aby każdy użytkownik serwisu mógł odnaleźć interesujące go treści niezależnie od tego, którą stronę Ministerstwa lub Urzędu Wojewódzkiego aktualnie przegląda. Po wejściu na stronę główną ukażą się zakładki: O ministerstwie lub O urzędzie, Co robimy, Załatw sprawę, Aktualności i Kontakt.


W zakładce O urzędzie znajdują się dane dotyczące kierownictwa urzędu, aktów prawnych wydawanych przez Wojewodę Mazowieckiego czy ofert pracy. Zakładka Co robimy zawiera informacje, których poszukują m.in. pracownicy służby zdrowia (podstrona Zdrowie), cudzoziemcy (podstrona Sprawy cudzoziemców), samorządy (podstrona Polityka społeczna) czy służby mundurowe (podstrona Bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe). Usługi oferowane przez MUW zebrano w zakładce Załatw sprawę, są to m.in. Paszport i Odznaczenia państwowe. Bieżące informacje o działalności Wojewody Mazowieckiego, komunikaty i ostrzeżenia zamieszczane będą w zakładce Aktualności. Dane kontaktowe do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego znalazły się w zakładce Kontakt.


Jak otworzyć nową stronę MUW?
Po uruchomieniu przeglądarki i wpisaniu adresu www.gov.pl po lewej stronie wyświetli się rozwijane menu z czterema kategoriami: Strona główna, Rada Ministrów, Ministerstwa i Urzędy Wojewódzkie. W zakładce Urzędy wybieramy Mazowiecki Urząd Wojewódzki. Aby bezpośrednio przenieść się na nową stronę MUW w oknie przeglądarki można wpisać adres strony: www.gov.pl/uw/mazowiecki.
Archiwalna strona www.mazowieckie.pl będzie nadal dostępna, jednak po wejściu na ten adres użytkownik zostanie automatycznie przekierowany na nową witrynę. Podgląd treści oraz pobieranie załączników na archiwalnej stronie MUW będzie nadal aktywne.

Podziel / Share
28.08.2019, Ilość wejść: 4464, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry