Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

06.08.2019

Nowy Dyrektor Generalny Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego

Kamila Jeziorska-Chojecka z rąk Wojewody Mazowieckiego otrzymała powołanie na stanowisko Dyrektora Generalnego Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie. Na tym stanowisku zastąpiła Jarosława Szajnera, powołanego przez Premiera RP Mateusza Morawieckiego na stanowisko Szefa Urzędu do Spraw Cudzoziemców.

Kamila Jeziorska-Chojecka ukończyła prawo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz podyplomowe studia z zakresu administracji publicznej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2017 roku jest radcą prawnym. W Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim zatrudniona od 1 lutego 2006 roku w Wydziale Spraw Obywatelskich, początkowo na stanowisku starszego inspektora, następnie inspektora wojewódzkiego, starszego inspektora wojewódzkiego, zastępcy kierownika oddziału, zastępcy dyrektora wydziału oraz dyrektora wydziału.

Do zadań Dyrektora Generalnego Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie należy m.in. zapewnienie prawidłowego funkcjonowania i ciągłości pracy Urzędu, warunków jego działania, a także właściwej organizacji pracy. Dyrektor Generalny pełni ponadto funkcję Pełnomocnika Wojewody do spraw bezpieczeństwa informacji i odpowiada za sprawy związane z systemem zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Podziel / Share
06.08.2019, Ilość wejść: 2504, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry