Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

30.07.2019

Konkurs na Europejską Nagrodę w Dziedzinie Zapobiegania Przestępczości (ECPA) – edycja 2019

Nagroda główna w wysokości 10 tys. euro oraz po 5 tys. euro dla dwóch wyróżnionych projektów, to kwoty na jakie mogą liczyć zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu na Europejską Nagrodę w Dziedzinie Zapobiegania Przestępczości (ECPA). Projekty można składać do 19 sierpnia br.

Zgodnie z wytycznymi Organizatora, cele realizowanych projektów mogą dotyczyć m.in.: zaprzestania nadużywania narkotyków i środków odurzających przez młodych ludzi, ograniczenia szkodliwych skutków nadużywania środków psychoaktywnych, jak również ograniczenia przestępczości związanej z nadużywaniem narkotyków przez młodych ludzi oraz poprawy poczucia bezpieczeństwa w miejscach publicznych. Projekty mogą wykorzystywać różne metody zapobiegania przestępczości. Istotnym warunkiem stawianym przez EUCPN jest wskazanie projektów, które zostały wcześniej poddane ewaluacji. Wykluczone są przedsięwzięcia, które koncentrują się wyłącznie na ograniczaniu i zapobieganiu przestępstwom związanym z nadużywaniem alkoholu oraz szkodom spowodowanym przez  alkohol,.

Trzy najlepsze propozycje, z pośród zgłoszonych projektów, zostaną przesłane do eliminacji krajowych do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Oferenci projektów powinni je przesłać do Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie do 19 sierpnia 2019 r., decyduje data wpływu do kancelarii urzędu (na adres: pl. Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa).

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są tutaj.

 

Podziel / Share
30.07.2019, Ilość wejść: 334, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry