Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

29.07.2019

XX Jubileuszowy Festyn "Słoneczne Lato"

28 lipca na rynku w centrum Mordów odbył się XX Jubileuszowy Festyn „Słoneczne Lato”. W wydarzeniu uczestniczyli m.in.: Senator RP Waldemar Kraska, Krzysztof Tchórzewski Minister Energii, Henryk Kowalczyk Minister Środowiska oraz Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski.

Festyn „Słoneczne Lato” posiada wieloletnią tradycję i ugruntowaną w środowisku lokalnym renomę. W wydarzeniu biorą udział nie tylko mieszkańcy Mordów.

Festyn „Słoneczne Lato” posiada wieloletnią tradycję i ugruntowaną w środowisku lokalnym renomę. W wydarzeniu biorą udział nie tylko mieszkańcy Mordów.

Wydarzenie zorganizowane przez  Burmistrza Miasta i Gminy Mordy Jana Pawła Ługowskiego oraz Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Mordach przy współpracy z Miejsko – Gminną Biblioteką Publiczną w Mordach i Zespołem Oświatowym w Mordach miało charakter artystyczny.

W bogatym programie wydarzenia przewidziano występy lokalnych zespołów ludowych. Na scenie festynu wystąpiły m.in.: zespół kameralny Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Mordach, orkiestra dęta działająca przy OSP w Mordach, 6 artystyczna wielopoziomowa drużynA harcerska „RIFF” z Siedlec, grupa rockowa oraz kapela zbucka.


Podczas festynu rozstawione były stoiska, w których odbywały się warsztaty kreatywne dla dzieci i młodzieży, kiermasz książek, liczne konkurs z nagrodami oraz loteriia fantowa.

 

Podziel / Share
29.07.2019, Ilość wejść: 484, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry