Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

29.07.2019

500 + z mazowieckimi rodzinami w regionach: ciechanowskim, siedleckim i płockim

W minionym tygodniu od 22 – 27 lipca po województwie mazowieckim podróżowały busy informacyjne Rodzina 500+. W spotkaniach z mazowieckimi rodzinami uczestniczyli Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski oraz Kierownicy Delegatur MUW.

W poniedziałek 22 lipca Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski odwiedził Latowicz, Dobre i Sulejówek.

W miejscowościach tych Wicewojewoda w towarzystwie Anny Kaszuby, Kierownik siedleckiej Delegatury MUW i pracowników Wydziału Polityki Społecznej MUW odbył spotkania z mieszkańcami, podczas których informował o rozszerzonej formule programu Rodzina 500 +.

Tego dnia Marlena Mazurska Kierownik płockiej Delegatury MUW w busie informacyjnym była w Staroźrebach, Zawidzu Kościelnym i Drobinie. We wtorek w Otwocku i Karczewie spotkania odbyły się z udziałem pracowników Biura Wojewody oraz przedstawicieli urzędu mazowieckiego.

W dwie kolejne, wyznaczone na ten dzień, trasy przez Olszewo Borki – Baranowo oraz Bieżuń – Lutocin - Siemiątkowo wyruszyli odpowiednio Marcin Grabowski Kierownik ostrołęckiej Delegatury MUW i Robert Kochański  Kierownik ciechanowskiej Delegatury MUW.

Iłów, Sochaczew i Teresin znalazły się w programie środowych wizyt informacyjnych Marleny Mazurskiej Kierownik płockiej Delegatury MUW. Natomiast Żuromin, Kuczbork-Osada i Lubowidz odwiedził Robert Kochański Kierownik ciechanowskiej Delegatury MUW a Paprotnię, Repki, Sokołów Podlaski i  Bielany - Anna Kaszuba, Kierownik siedleckiej Delegatury MUW.

Pod koniec tygodnia spotkania i rozmowy z mieszkańcami mazowieckich miejscowości odbyła Kierownik Marlena Mazurska. W czwartek 25 lipca br. wraz z pracownikami urzędu pojawiła się w centralnych punktach Gąbina, Łącka, Szczawina Kościelnego, Pacyny i Sannik.

W piątek o zmianach w prospołecznym programie informowała na spotkaniach w Wyszogrodzie,  Młodzieszynie, Brochowie i Rybnie. Natomiast sobotnia trasa busa #Rodzina500plus przebiegała przez Bielsk, Gozdowo i Płock.

Podziel / Share
29.07.2019, Ilość wejść: 456, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry