Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

12.03.2019

100. urodziny Pani Marianny Gnyś z Garbatki Letnisko

10 marca br. Pani Marianna Gnyś świętowała setne urodziny. Z tej okazji dostojną jubilatkę odwiedził Krzysztof Murawski Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu.

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą sprawowaną w intencji jubilatki. W trakcie nabożeństwa odczytano list gratulacyjny nadesłany przez biskupa diecezji radomskiej ks. Henryka Tomasika. W czasie oficjalnego przyjęcia urodzinowego Krzysztof Murawski odczytał list gratulacyjny skierowany do Pani Marianny przez Premiera Rządu RP Mateusza Morawieckiego. Wraz z bukietem kwiatów Krzysztof Murawski przekazał życzenia i gratulacje od Zdzisława Sipiery Wojewody Mazowieckiego.

Zwieńczeniem wszystkich życzeń i gratulacji tego dnia był okolicznościowy tort urodzinowy. Wszyscy goście życzyli Pani Mariannie kolejnych długich i szczęśliwych lat życia.

Pani Marianna cieszy się dobrym zdrowiem. Jak sama twierdzi - przepis na długowieczność, to dobre geny oraz mikroklimat gminy Garbatka-Letnisko. Nie bez znaczenia jest też pozytywne podejście do życia. W ciągu swojego życia Pani Marianna Gnyś dochowała się 6 dzieci, 13 wnuków i 13 prawnuków.

Tego dnia urodzinowe życzenia i gratulacje składali Pani Mariannie m.in.: Teresa Fryszkiewicz – Wójt Gminy Garbatka-Letnisko; Włodzimierz Mazur – Przewodniczący Rady Gminy Garbatka-Letnisko;  Marzena Pomarańska - Sekretarz Gminy;  Mirosława Romanowska – Kierownik KRUS Placówki Terenowej w Kozienicach;  Waldemar Witkowski - lekarz Pani Marianny; ks. Bogusław Kasprzyk oraz rodzina i przyjaciele.

Podziel / Share
12.03.2019, Ilość wejść: 799, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry