Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

08.03.2019

Życzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z okazji Dnia Kobiet

Szanowne Panie!

Tradycyjnie 8 marca świętujemy Dzień Kobiet. To okazja, żeby podziękować Wam, Drogie Panie, za obecność w naszym życiu zarówno tym zawodowym, jak i prywatnym. Na co dzień w tych dwóch obszarach wzajemnie się wspieramy, uzupełniamy i wymieniamy doświadczeniami, dając sobie siłę oraz motywację do realizacji codziennych zadań. Bez Was żadna dziedzina naszego życia nie byłaby taka sama.

Słowa uznania kieruję do wszystkich Pań, które pełnią służbę lub pracują w formacjach mundurowych i instytucjach cywilnych podległych MSWiA.

Wiele z Was na co dzień realizuje zadania, które wymagają odwagi, sprawności, determinacji oraz stalowych nerwów. Sposób w jaki do nich podchodzicie pokazuje, że jesteście profesjonalistkami świetnie przygotowanymi do działania w każdej sytuacji. To, co robicie, jest dla Was życiową pasją i możliwością realizacji marzeń, do których przepustką była ciężka praca. Wyrażam szacunek za Wasze poświęcenie i gotowość do podejmowania nawet tych najtrudniejszych wyzwań. Po służbie lub pracy, jako nasze żony, mamy i siostry, zawsze powinnyście otrzymywać od mężczyzn silne oparcie i pomoc. Wy same najlepiej wiecie, ile trudu wymaga tak doskonałe łączenie wielu życiowych ról.

W tym wyjątkowym dniu życzę wszystkim Paniom dużo satysfakcji, radości i optymizmu w życiu. Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia, a codzienność niech daje okazję do realizacji wszystkich osobistych zamierzeń.

Drogie Panie, wszystkiego najlepszego!

 

Źródło: MSWiA

Podziel / Share
08.03.2019, Ilość wejść: 385, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry