Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

11.02.2019

Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich – spotkanie informacyjne

Wojewoda Mazowiecki oraz Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmioty, o których mowa w art.3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, działające na terenie województwa mazowieckiego, na spotkanie informacyjne dotyczące Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

W spotkaniu wezmą udział  przedstawiciele Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, którzy przedstawią założenia PROO, zasady uczestnictwa w poszczególnych konkursach oraz praktyczne wskazówki, jak wypełniać wnioski o dotacje.

Spotkanie odbędzie się 27 lutego 2019 r. w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie, plac Bankowy 3/5, sala konferencyjna 169, w dwóch turach:

  • godz. 10.00 – 12.00, (rejestracja od godz. 9.30)
  • godz. 13.00 – 15.00  (rejestracja od godz. 12.30)

Osoby reprezentujące organizacje pozarządowe, zainteresowane udziałem w spotkaniu informacyjnym prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia (imię, nazwisko, nazwa reprezentowanej organizacji) do 22 lutego 2019 r. na adres: jmyszak@mazowieckie.pl

W Narodowym Instytucie Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego finalizowane są prace związane z przygotowaniami do wdrażania Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO. W lutym i marcu bieżącego roku ogłoszone zostaną otwarte konkursy dotacyjne w ramach następujących priorytetów Programu:

Priorytet 1a - Wsparcie działań misyjnych i rozwoju instytucjonalnego;
Priorytet 3 -  Rozwój instytucjonalny lokalnych  organizacji strażniczych i mediów obywatelskich;
Priorytet 4 - Rozwój instytucjonalny think tanków obywatelskich;
Priorytet 5 - Wsparcie doraźne.

W związku z faktem, że PROO  jest  nowym  instrumentem wsparcia organizacji  społeczeństwa obywatelskiego konieczne jest  możliwie szerokie  informowanie nt działań, które mogą uzyskać  dofinansowanie w ramach Programu.

 

Podziel / Share
11.02.2019, Ilość wejść: 609, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry