Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

16.01.2019

Spotkanie samorządowców w Przysusze

Na początku bieżącego tygodnia w Przysusze odbyło się uroczyste spotkanie noworoczne samorządowców. Gośćmi honorowymi wydarzenia, które odbyło się 14 stycznia br. byli m.in.: Marszałek Senatu Stanisław Karczewski oraz Biskup Diecezji Radomskiej ks. Henryk Tomasik. Wojewodę Mazowieckiego na spotkaniu reprezentował Krzysztof Murawski, Kierownik Delegatury MUW w Radomiu.

W noworocznym spotkaniu uczestniczyło kilkuset przedstawicieli samorządowców z regionu radomskiego. Reprezentowani byli także parlamentarzyści oraz dyrektorzy instytucji państwowych i służb mundurowych. W swoim wystąpieniu Marszałek Senatu Stanisław Karczewski podziękował samorządowcom za ich codzienny trud i pracę na rzecz lokalnych społeczności.

- Polska jest jedna, Polska jest piękna … ważne jest, abyśmy zwracali uwagę na rodziny, bo wówczas Polska będzie silna – powiedział m.in. Stanisław Karczewski.
Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń, podsumowań oraz przedstawienia planów na przyszłość. Podczas spotkania Starosta Powiatu Przysuskiego Marian Niemirski poinformował o dotychczasowych dokonaniach oraz kontynuacji inwestycji w regionie.

W spotkaniu uczestniczyli ponadto: Wicemarszałek Senatu Adam Bielan, Wiceminister MON Wojciech Skurkiewicz, Poseł na Sejm RP Anna Kwiecień, Poseł na Sejm RP Andrzej Kosztowniak, Poseł na Sejm RP Dariusz Bąk, Mazowiecki Kurator Oświaty Aurelia Michałowska, Starosta Powiatu Radomskiego Waldemar Trelka oraz około 400 samorządowców z regionu.

Podziel / Share
16.01.2019, Ilość wejść: 636, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry