Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

18.12.2018

Wigilijne spotkanie Wojewody z pracownikami Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego

Nadchodzące święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą radość, refleksję i zachęcają do okolicznościowych spotkań. Również w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie odbyła się przedwigilijna uroczystość.

Dzisiejsze spotkanie, na które Wojewoda Mazowiecki zaprosił pracowników urzędu odbyło się w siedzibie MUW, w sali im. Stefana Starzyńskiego. Tradycyjnie to oficjalne wydarzenie swą obecnością zaszczycił również Jego Eminencja Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania przybyłych przez Wojewodę Mazowieckiego Zdzisława Sipierę.

Obecni na spotkaniu przedstawiciele Chorągwi Mazowieckiej i Stołecznej Związku Harcerstwa Polskiego przekazali na ręce Wojewody Betlejemskie Światło Pokoju. Po tej ceremonii świąteczne życzenia złożył Jego Eminencja Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz, który pobłogosławił również gości wydarzenia.

Na koniec oficjalnej części spotkania Wojewoda w imieniu własnym i Wicewojewodów Sylwestra Dąbrowskiego i Artura Standowicza złożył zebranym życzenia świąteczne. W wystąpieniu nie zabrakło również słów uznania za sumienną i owocną pracę, które Wojewoda skierował do wszystkich pracowników urzędu.

Dalsza część spotkania przebiegała w mniej oficjalnej atmosferze. Goście łamali się wówczas opłatkiem, składali sobie osobiste życzenia. Oprawę muzyczną wydarzenia stanowiły tradycyjne polskie kolędy.

W wydarzeniu wzięli udział m.in.: Sylwester Dąbrowski Wicewojewoda Mazowiecki, Artur Standowicz Wicewojewoda Mazowiecki, Jarosław Szajner Dyrektor Generalny MUW, Alicja Walecka, Dyrektor Biura Wojewody, Ewa Filipowicz Zastępca Dyrektora Biura Wojewody, komendanci, inspektorzy mazowieckich służb i inspekcji, pracownicy MUW, a także przedstawiciele instytucji współpracujących z urzędem pracowników MUW.

Podziel / Share
18.12.2018, Ilość wejść: 1238, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry