Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

20.11.2018

MUW na Warszawskich Zachodnich Targach Pracy

Około 600 osób poszukujących pracy odwiedziło Warszawskie Zachodnie Targi Pracy, odbywające się 19 listopada br. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ożarowie Mazowieckim. Mazowiecki Urząd Wojewódzki był jednym z ponad 30 wystawców biorących udział w tym wydarzeniu.

Targi pracy to szczególna okazja umożliwiająca spotkanie osób poszukujących pracy z potencjalnym pracodawcą, a dzięki niemu poznanie profilu firm i instytucji poszukujących pracowników.

Stoisko, na którym pracownicy Biura Kadr i Obsługi Prawnej MUW prezentowali ofertę urzędu cieszyło się zainteresowaniem odwiedzających targi. Wszyscy chętni mogli porozmawiać tam na temat pracy w urzędzie, poznać zakres i specyfikę działalności instytucji oraz otrzymać niezbędne informatory.

Mazowiecki Urząd Wojewódzki zatrudnia około 1400 pracowników. Osoby zainteresowane podjęciem pracy w urzędzie będą mogły zdobyć doświadczenie zawodowe w m.in.: Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Biurze Rozwoju i Inwestycji, Wydziale Nadzoru Prawnego, Biurze Obsługi Urzędu czy Biurze Kadr i Obsługi Prawnej. Urząd wojewódzki organizuje również praktyki studenckie i absolwenckie oraz oferuje udział w stażach i wolontariacie.

Ze względu na możliwość ciekawej i stabilnej pracy oraz indywidualne podejście do każdej osoby zatrudnienie w urzędzie jest doceniane przez jego pracowników. Pracodawca oferuje również dofinansowanie do wypoczynku i dopłatę do działalności kulturalno-oświatowej lub sportowo-rekreacyjnej.

Podziel / Share
20.11.2018, Ilość wejść: 594, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry