Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

07.11.2018

Zaprezentuj jak świętujesz sto lat odzyskania przez Polskę niepodległości

W ramach Projektu Wojewody Mazowieckiego „Moja Niepodległość.  Moje Święto. Mój Patriotyzm” uruchomiona została strona internetowa zawierająca interaktywną mapę wydarzeń rocznicowych odbywających się na terenie województwa mazowieckiego.

„Niepodobna oddać tego upojenia, tego szału radości, jaki ludność polską w tym momencie ogarnął.” Takimi słowami Jędrzej Moraczewski opisywał wydarzenia z 1918 r. A jak współcześnie będą brzmiały Państwa wspomnienia z rocznicowych obchodów?

Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera zachęca do zamieszczania własnych relacji na specjalnie w tym celu uruchomionej stronie internetowej niepodleglosc.mazowieckie.pl

W tym szczególnym momencie świętowania stu lat odzyskania przez Polskę niepodległości swoimi wrażeniami i relacjami będą mogli podzielić się mieszkańcy województwa mazowieckiego.

Od 31 października br. na podanym portalu mieszkańcy Mazowsza mogą dodawać wydarzenia, relacje zdjęciowe lub krótkie filmy obrazujące listopadowe uroczystości.

Każda osoba, która do końca listopada zamieści autorską relację otrzyma od Wojewody Mazowieckiego pamiątkowy upominek z dedykacją w postaci okolicznościowej gry planszowej.

Sfinansowano w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.

 

Podziel / Share
07.11.2018, Ilość wejść: 957, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry