Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

11.10.2018

MUW na Targach Pracy i Przedsiębiorczości 2018

Mazowiecki Urząd Wojewódzki był jednym z ponad 100 wystawców, biorących udział 10 października br. w Targach Pracy i Przedsiębiorczości odbywających się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Targi to szczególna okazja umożliwiająca spotkanie osób poszukujących pracy z potencjalnymi, przyszłymi pracodawcami. Stoisko, na którym pracownicy Biura Kadr i Obsługi Prawnej MUW prezentowali ofertę urzędu cieszyło się zainteresowaniem odwiedzających targi.

Wszyscy chętni mogli porozmawiać tam na temat pracy w urzędzie, poznać zakres i  specyfikę działalności instytucji oraz otrzymać niezbędne informatory.

Mazowiecki Urząd Wojewódzki zatrudnia około 1400 pracowników. Osoby zainteresowane podjęciem pracy w urzędzie będą mogły zdobyć doświadczenie zawodowe w m.in.: Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Biurze Rozwoju i Inwestycji, Wydziale Nadzoru Prawnego, Biurze Obsługi Urzędu czy Biurze Kadr i Obsługi Prawnej. Urząd wojewódzki organizuje również praktyki studenckie i absolwenckie oraz oferuje udział w stażach i wolontariacie.

Ze względu na możliwość ciekawej i stabilnej pracy oraz indywidualne podejście do każdej osoby zatrudnienie w urzędzie jest doceniane przez jego pracowników. Pracodawca oferuje również dofinansowanie do wypoczynku i dopłatę do działalności kulturalno-oświatowej lub sportowo-rekreacyjnej. 

Podziel / Share
11.10.2018, Ilość wejść: 572, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry