Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Nadzór założycielski

Ocena Kadry Kierowniczej

Analiza potencjału rozwojowego przedsiębiorstw państwowych, dla których organem założycielskim jest Wojewoda Mazowiecki.

Niniejsza ocena kompetencji kadry kierowniczej została przeprowadzona na zlecenie Wojewody Mazowieckiego oraz Przedsiębiorstw, dla których Wojewoda Mazowiecki jest organem założycielskim, w oparciu o informacje udostępnione przez kadrę kierowniczą oraz innych pracowników firmy.

Prowadząc proces oceny kadry kierowniczej, Egon Zehnder International nie oceniał menedżerów na podstawie wieku, rasy, płci, pochodzenia etnicznego lub narodowości, niepełnosprawności lub jakichkolwiek innych cech nie związanych z ich pracą zawodową. Wszyscy menedżerowie byli oceniani według ich osiągnięćna ich stanowiskach pracy.

Wychodzimy z założenia, że wszyscy menedżerowie są w stanie wykazać się sukcesami na odpowiednim stanowisku – nie ma przypadków kiedy menedżerowie są niezdolni do osiągania sukcesów, co najwyżej stanowisko może być nieodpowiednie dla danej osoby w danym czasie.

Nasze oceny nie opierają się na osobistych spostrzeżeniach i opiniach. Nasza ocena kompetencji kadry kierowniczej jest tylko jednym z czynników i źródeł informacji używanych w podejmowaniu decyzji kadrowych lub przy udzielaniu informacji zwrotnej menedżerom i mamy nadzieję, że okaże się użyteczna. Aczkolwiek, nasze wskazania nie gwarantują przyszłego sukcesu lub określonych zachowań menedżerów i nie zawierają rekomendacji dotyczących szczegółowych decyzji kadrowych.

Nasze rekomendacje mogą nie kończyć procesu analizy, na przykład rekomendacja “Wymaga dalszej analizy” sugeruje szczegółowe rozpatrzenie przyczyn prowadzących do takiego wniosku. Może to oznaczać na przykład, że menedżer potrzebuje dodatkowego wsparcia ze strony przełożonych, dodatkowego rozwijania niektórych kompetencji, lub że powinien zmienić stanowisko pracy.
 

Pliki do pobrania

Podziel / Share
09.02.2012, Ilość wejść: 6158, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy
do góry