Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Wydział Infrastruktury


 

 

 Dyrektor

Aleksandra Krzoska

 winfrastruktury@mazowieckie.pl Sekretariat – pokój nr 506 tel. 22 695 60 86 fax 22 695 61 92 winfrastruktury@mazowieckie.plplac Bankowy 3/5, 00-950 WarszawaGodziny pracy: poniedziałek - piątek 8:00-16:00

Godziny przyjęć obywateli:

poniedziałek 13:00 - 16:00

 czwartek 8:00 - 12:00

 

 

Zadania Wydziału:

 • z zakresu administracji architektoniczno-budowlanej – II instancja,
 • z zakresu specjalistycznej administracji architektoniczno-budowlanej – I instancja,
 • z zakresu zagospodarowania przestrzennego,
 • z zakresu komunikacji i transportu drogowego,
 • z zakresu egzekucji administracyjnej obowiązków o charakterze niepieniężnym,
 • z zakresu mieszkalnictwa,
 • z zakresu stałego utrzymywania lotniczych przejść granicznych,

 

 

Ogłoszenia Wydziału Infrastruktury

 

Sprawy Klienta, którymi zajmuje się Wydział Infrastruktury

 

Wskaźnik przeliczeniowy kosztu odtworzenia 1m2 powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych 

 

Egzaminowanie instruktorów nauki jazdy i wykładowców

 

 

 


Zgodnie z przepisami prawa Wojewoda Mazowiecki jest obowiązany do zamieszczania danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku w Publicznie dostępnych wykazach. Wojewoda Mazowiecki prowadzi własny Publicznie dostępny wykaz danych, korzystając z aplikacji utrzymywanej i administrowanej przez Ministerstwo Środowiska. Ministerstwo Środowiska nieodpłatnie udostępnia organom administracji aplikację do samodzielnego prowadzenia wykazów. Poniżej zamieszczamy link, pod którym dostępne są karty informacyjne o dokumentach środowiskowych właściwe dla Wojewody Mazowieckiego: PDWD - wykaz kart.


 

Sprawy związane z książeczkami mieszkaniowymi z dniem 21.09.2009r. będą załatwiane w siedzibie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego przy Placu Bankowym 3/5 (wejście "F" od Al. Solidarności) kiążeczki mieszkaniowe PKO
tel. (22) 695-61-88 pok. 503E

 

Z dniem 01.08.2009r. zadania z zakresu ochrony środowiskaw tym wykazów, o których mowa w ustawie z dnia 20 stycznia 2005r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji realizowane są przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego – Departament Środowiska. Zadania wynikające z ustawy o ochronie przyrody, tj. ustanowienie lub zniesienie: pomnika przyrody, użytku ekologicznego, zespołu przyrodniczo-krajobrazowego realizowane są przez gminy.

 

 


Mazowiecki Urząd Wojewódzki realizuje projekt z Funduszu Granic Zewnętrznych „Unowocześnienie i rozbudowa urządzeń i systemów kontroli ruchu granicznego Placówki Straży Granicznej Warszawa Okęcie, niezbędnego do kontroli osób przylatujących i odlatujących z RP”. Wykaz zakupionego sprzętu jest dostępny w załączniku.

 
Podziel / Share
08.03.2018, Ilość wejść: 147957, Rejestr zmian
do góry