Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Dopisz się do bazy mediów

Oddział Prasowy Biura Wojewody

pl. Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa
 pokój nr 166
 tel. 22 695 60 63
 fax. 22 695 62 50
  rzecznik@mazowieckie.pl

 

Przetwarzamy Państwa dane pozyskane poprzez dopisanie się do naszej bazy dziennikarskiej. Przetwarzamy je na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwanego RODO) i w związku z wykonywaniem obowiązków wynikających z art. 2 Ustawy prawo prasowe – w celu utrzymania bazy dziennikarskie.
Państwa dane są wykorzystywane wyłącznie do informowania o bieżących sprawach dotyczących działań Wojewody Mazowieckiego i Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie. Ich odbiorcami są wyłącznie pracownicy Oddziału Prasowego Biura Wojewody.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu.
Mają też Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na zachowanie Państwa danych w naszej bazie oraz otrzymywanie informacji prasowych, prosimy o przesłanie informacji o wykasowaniu Państwa danych z naszej bazy na adres: rzecznik@mazowieckie.pl. Zaprzestaniemy przetwarzać Państwa dane po uzyskaniu powyższej informacji.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Wojewoda Mazowiecki z siedzibą w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim,  pl. Bankowy 3/5 00-950 Warszawa. Inspektorem ochrony danych jest pani Katarzyna Frelak. Kontakt: iod@mazowieckie.pl, tel. 22 695 69 80 lub listownie: Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie, pl. Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa.

Więcej informacji znajduje się pod banerem Ochrona Danych Osobowych.

 

Jeśli nie otrzymujesz od nas informacji i komunikatów prasowych
dopisz się do bazy mediów

WYŚLIJ MAILA 

na adres:

  rzecznik@mazowieckie.pl

 

o tytule

"chcę otrzymywać informacje dla mediów"

 

w treści maila prosimy o podanie

redakcji, imienia i nazwiska, nr telefonu i adresu e-mail

Podziel / Share
06.08.2009, Ilość wejść: 14434, Rejestr zmian
Zgłoś błąd Zapytaj

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy
do góry