Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

22.08.2019

Zaproszenie na II Ogólnopolskie Święto Wdzięczni Polskiej Wsi w Kolnie

Koniec sierpnia w rolniczym kalendarzu jest czasem zbiorów.  25 sierpnia br. w Kolnie odbędzie się wydarzenie, którego celem jest nie tylko świętowanie zebranych plonów, ale przede wszystkim okazanie wdzięczności polskim rolnikom, hodowcom i osobom uprawiającym ziemię. Będzie to okazja do wyrażenia szacunku dla pracy Polskiej Wsi, która przekłada się na rzecz dobra wspólnego.

Inicjatorem imprezy jest Premier Mateusz Morawiecki. Tegoroczne, II Ogólnopolskie Święto Wdzięczni Polskiej Wsi, odbędzie się 25 sierpnia 2019 roku, o godzinie 12. w Kolnie, przy ulicy Kolejowej 14.  Przez udział w wydarzeniu pokażmy, że jesteśmy wdzięczni Polskiej Wsi i Rolnikom za pracę i wsparcie, jakie przez stulecia nieśli Rzeczypospolitej. Mazowieckiej delegacji dożynkowej będzie towarzyszył Wicewojewoda Mazowiecki, Artur Standowicz.

Uroczystości rozpoczną się mszą świętą, po której przewidziano podziękowanie za tegoroczne plony. W programie zaplanowano  wyróżnienia dla rolników i Kół Gospodyń Wiejskich, występy zespołów folklorystycznych, piknik rodzinny, poczęstunek i atrakcje dla dzieci oraz koncert zespołu rozrywkowego.

 

 

 

Podziel / Share
22.08.2019, Ilość wejść: 976, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry