Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

19.08.2019

Zaproszenie do udziału w obradach Mazowieckiego Okrągłego Stołu Edukacyjnego

Zgodnie z zeszłotygodniową zapowiedzią Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera oraz Aurelia Michałowska Mazowiecki Kurator Oświaty zapraszają do rejestracji i udziału w Mazowieckim Okrągłym Stole Edukacyjnym, który odbędzie się 5 września 2019 r.

 

Warszawa, dn.19 sierpnia 2019 r.

 

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w posiedzeniu Mazowieckiego Okrągłego Stołu Edukacyjnego (MOSE), które odbędzie się w dniu 5 września 2019 r. o godz. 13.00 w siedzibie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie (pl. Bankowy 3/5, sala nr 169).

Mazowiecki Okrągły Stół Edukacyjny realizowany jest jako jeden z wniosków zgłaszanych podczas obrad Ogólnopolskiego Okrągłego Stołu Edukacyjnego, poparty przez Premiera Mateusza Morawieckiego.

Spotkanie odbędzie się z udziałem członków Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego. Podobnie jak debata ogólnopolska posiedzenie MOSE będzie koncentrować się na tematach związanych z nauczycielami, uczniami, rodzicami w systemie edukacji, jak również na jakości edukacji i nowoczesnej szkole.

Do rozmów na temat edukacji zapraszamy osoby reprezentujące różne środowiska oświatowe z terenu województwa mazowieckiego: uczniów, rodziców, samorządowców, dyrektorów szkół, nauczycieli, pracodawców, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz związków zawodowych.

Osoby zainteresowane spotkaniem mogą zgłosić chęć uczestnictwa za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod linkiem:

Zgłoszenia można dokonać do dnia 21 sierpnia 2019 r. Osoby wyłonione do udziału w spotkaniu zostaną poinformowane drogą mailową.

 

                                                                Z wyrazami szacunku

 

    Wojewoda Mazowiecki                                        Mazowiecki Kurator Oświaty

        Zdzisław Sipiera                                                    Aurelia Michałowska

 

 

 

Podziel / Share
19.08.2019, Ilość wejść: 698, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry