Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

22.07.2019

Akcja informacyjna Rodzina 500 + na Mazowszu

W poniedziałek 15 lipca br. w kolejne trasy po województwie mazowieckim ruszyły busy informacyjne Rodzina 500+. Wojewoda Mazowiecki wraz z przedstawicielami urzędu jeździł na spotkania z mieszkańcami mazowieckich gmin i powiatów.

Raszyn i Pruszków to miejscowości, do których z busem informacyjnym Rodzina 500 + przyjechał Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera.

W piątek 19 lipca podczas bezpośrednich spotkań z mieszkańcami Wojewoda przekazywał najważniejsze założenia prospołecznego programu i  odpowiadał na pytania mazowieckich rodzin.

Dzieci, które towarzyszyły rodzicom podczas spotkań mogły wziąć udział w specjalnie przygotowanych konkursach rysunkowych i animacjach.

Na początku tygodnia o programie Rodzina 500+ podczas spotkań w Żabiej Woli i Żyrardowie wraz z przedstawicielami urzędu informowała Ewa Filipowicz Zastępca Dyrektora Biura Wojewody.

W środę w ramach akcji po województwie podróżowały trzy busy. W regionie płockim Marlena Mazurska, Kierownik płockiej Delegatury MUW przekazała informacje na temat rozszerzonego rządowego programu mieszkańcom miejscowości: Bodzanów, Radzanów, Bulkowo i Słupno. Tego samego dnia Robert Kochański Kierownik ciechanowskiej Delegatury MUW był w Mławie, Wiśniewie, Radzanowie i Glinojecku. Natomiast w regionie siedleckim pracownicy Wydziału Polityki Społecznej MUW wraz z przedstawicielami siedleckiej delegatury MUW odpowiadali na pytania mieszkańców Łosic, Mord,  Suchożebrów i Zbuczyna.

Podczas czwartkowej trasy Kierownik Marlena Mazurska spotkała się z mazowieckimi rodzinami w Drobinie, Starej Białej, Brudzeniu Dużym, Bożewie i Rościszewie. Czernice Borowe, Przasnysz, Krzynowłoga Mała i Jednorożec to miejscowości, w których 19 lipca rozstawione zostały stanowiska informacyjne Rodzina 500+. Wówczas Robert Kochański, Kierownik ciechanowskiej Delegatury MUW wraz z pracownikami Wydziału Polityki Społecznej MUW przedstawiał niezbędne informacje dotyczące rządowego programu.

Na zakończenie tygodnia w sobotę 20 lipca, Marlena Mazurska Kierownik płockiej Delegatury MUW  odwiedziła Małą Wieś, Płock oraz Nowe Proboszczewice.

 

 

Podziel / Share
22.07.2019, Ilość wejść: 540, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry