Pomoc dla niepełnosprawnych
Uwaga! To jest archiwalna wersja serwisu.

Zapraszamy do nowego serwisu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie na portalu rządowym.

Aktualności

11.02.2019

Powołanie Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty

11 lutego 2019 r. na stanowisko Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty powołano Krzysztofa Wiśniewskiego. Akt nominacji w imieniu Minister Edukacji Narodowej, wręczył Wojewoda Mazowiecki Zdzisław Sipiera.

Przed objęciem stanowiska Wicekuratora, Krzysztof Wiśniewski pełnił funkcję Dyrektora Delegatury w Płocku Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Nauczyciel dyplomowany z 25-letnim stażem. W latach 2004-2008 był wicedyrektorem, a w latach 2008-2013 dyrektorem III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Płocku, a następnie Zespołu Szkół nr 3 w Płocku.

Jest absolwentem historii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył studia podyplomowe z zakresu teologii ogólnej, zarządzania oświatą i wiedzy o społeczeństwie. Podnosił kwalifikacje poprzez liczne kursy i szkolenia, między innymi z zakresu oligofrenopedagogiki, technologii informacyjnej, nadzoru pedagogicznego, zarządzania w  szkołach, rozwoju liderów w edukacji. Wieloletni egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie z egzaminu maturalnego z historii i wiedzy o społeczeństwie.

Podziel / Share
11.02.2019, Ilość wejść: 642, Rejestr zmian

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Newsletter

Najważniejsze informacje na temat pracy Wojewody i ważnych wydarzeń w województwie na Twój e-mail

Polityka prywatności
do góry